جعبه پرنده بارسلونا

Bird Box Barcelona 2023
5.3/10
5 مناسب برای بالاتر از 18 سال

فیلم جعبه پرنده بارسلونا روایت تلاش سباستین برای نجات خانواده اش از شرایط آخرالزمانی است که در فیلم Bird Box Barcelona‌ به تصویر کشیده شده است. در دنیای این فیلم نیروی مرموزی وجود دارد که نگاه کردن به آن مردم را به کام مرگ میفرستد. با پلانو همراه باشید و از تماشای فیلم برد باکس بارسلونا لذت ببرید.

جعبه پرنده بارسلونا؛ مرگ در خیابانهای اسپانیا می‌چرخد

برد باکس بارسونا یا همان برد باکس بارسلونا اسپین آف فیلم موفق برد باکس است که در سال 2018 با درخشش ساندرا بولاک توجه اهالی سینما را به خود جلب کرد.

در فیلم Bird Box Barcelona باز هم نیرویی مرموز و ماورایی وجود دارد که در سمت شر قصه ایستاده است. هر کس با چشمان باز به تاثیرات این نیرو نگاه کند دستخوش نوعی جنونی، به زندگی‌اش پایان می‌دهد. این مساله شهر را به ویرانه‌ای تبدیل میکند که ادامه حیات در آن غیرممکن به نظر می‌رسد.

داستان بردباکس بارسلونا با محوریت تلاشهای سباستین و دخترش برای بقا، روایت این فضای آخرالزمانی است که انتظارها هم البته از آن بسیار زیاد است.

دو برادر، دو نویسنده، دو کارگردان و یک فیلم

الکس و دیوید پستر کارگردانهای فیلم جعبه پرنده بارسلونا هستند که از قضا هر دو در کنار جاش مارلمن فیلمنامه برد باکس بارسلونا را هم نوشته‌اند. جاش مارلمن را برای برد باکس 2018 میشناسیم و برادران پستر هم در گذشته نشان داده‌اند که در مقام کارگردانی و فیلمنامه نویسی هر دو با استعداد هستند. فیلم Carriers‌ ساخت 2009، فیلم (2013) The Last Days و (2015) Self/less سه فیلمی هستند که نشان میدهند برادران پستر درام را میشناسند، از پس فضای معمایی فیلم برمی‌آیند و اگر پای ژانر علمی تخیلی هم در میان باشند می‌توانیم منتظر بارقه‌های استعداد از این دو باشیم.

این ترکیب می‌تواند ما را به فیلم Bird Box Barcelona امیدوار کند تا منتظر بمانیم و فیلمی خوش ساخت را در ژانر ترسناک، معمایی و علمی تخیلی تماشا کنیم.

منتظر کدام بازیگران در برد باکس بارسلونا هستیم؟

جورجیما کمبل، ماریو کاساس و دیگو کالوا یه ستاره فیلم هستند که برای توصیفشان میتوان با این کلمه شروع کرد که با استعداد هستند.

جورجیما کمبل: تجربه جایزه بفتا را دارد و او را در سریال Black Mirror هم در یک اپیزود دیده ایم او در فیلم بربر هم خوش درخشید. کمبل بازیگر یکی از نقشهای اصلی در فیلم جعبه برنده بارسلونا خواهد بود

ماریو کاساس: او را با فیلمی مثل Cross the Line به یاد داریم و یکی از بازیگران اصلی فیلم برد باکس بارسلونا خواهد بود. او احتمالا قهرمان اصلی فیلم است که بازی در نقش سباستین را به عهده دارد.

دیگه کالوا: برای توصیف توانایی های او میتوانیم به فیلم بابیلون اشاره کنیم؛ فیلمی که او برایش نامزد گلدن گوب هم شد.

جد فیلم Bird Box Barcelona

اگر جعبه پرنده بارسلونا را فرزند فیلم Bird Box بدانیم، کتاب جاش مالرمان با همین عنوان پدربزرگ این فیلم است. سال 2014 بود که مالرمان با این رمان و انتشارات Harper Voyager ‌به موفقیتی بزرگ دست پیدا کرد و انواع جوایز را درو کرد و در فروش هم ستاره ویترین کتابفروشی ها شد. مالرمان با این کتاب جوایزه استوکر، شرلی جکسون، گودریدز و جیمز هربرت را برنده شد.

فضای این رمان ترسناک به ماجرای فرار پدر و دو فرزندش از فضایی ترسناک برمی‌گردد که در آنجا هم نیرویی شر و ترسناک وجود دارد که مردم را بی‌اراده وادار میکند به زندگی‌شان پایان دهند.‌

مالرمن پس از این موفقیت در فیلمنامه نویسی فیلم بردباکس 2018 حاضر بود و حالا هم میتوان گفت فیلمنامه نویس اصلی فیلم جعبه پرنده بارسلونا است. به این صورت جاش مارلمان هم در کنار نویسنده، شاعر و خواننده بودن موفق، توانست عنوان یک فیلمنامه نویس خوب را به دست بیاورد و احتمالا در بردباکس بارسلونا آن را تثبیت کند.

فیلم جعبه پرنده بارسلونا را چطور ببینیم؟

فیلم در 23 تیرماه همین امسال توسط نتفلیکس و چند کمپانی معتبر دیگر اکران خواهد شد. به محض اننشار نسخه با کیفیت آن می‌توانید در سایت پلانو فیلم جعبه پرنده بارسلونا را با کیفیت HD و دوبله فارسی تماشا کنید. با پلانو همراه باشید و از تماشای آنلاین فیلم لذت ببرید.

فیلم‌های مرتبط با جعبه پرنده بارسلونا

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟