فیلم علمی تخیلی و ماجراجویی فضایی پیشتازان فضا: بخش 31 Star Trek: Section 31 یکی از دنباله‌های دنیای سریال پیشتازان فضا است که توسط کمپانی آمریکایی پارامونت برای پخش در پارامونت پلاس در سال 2024 تولید شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده اولاتوند اوسونسانمی است و در آن می‌بینیم که امپراتور فیلیپا جورجیو پس از از دست‌دادن قدرت به بخش 31، اداره مخفی اطلاعات و امنیت فدراسیون متحد سیارات می‌پیوندد تا از صلح و آرامش آن دفاع کند. جایی که او باید با گناهان گذشته‌اش نیز روبرو شود. برای تماشای آنلاین این فیلم علمی تخیلی و جذاب با رسانه پالانو همراه باشید.

پیشتازان فضا: بخش 31 Star Trek: Section 31: ماموریت سری امپراتور

فیلم سینمایی پیشتازان فضا: بخش 31 Star Trek: Section 31 اثری در ژانر اکشن ماجراجویی علمی تخیلی محصول سال 2024 امریکا است. این اثر در کمپانی‌های CBS استودیوز و CBS تلویژن تولید و توسط شبکه پارامونت پلاس به نمایش درخواهد آمد.

این فیلم اسپین‌آفی بر مجموعه فیلم و سریال پیشتازان فضا محسوب می‌شود و بر اتفاقات بخش 31، واحد اطلاعاتی مخفی فدراسیون متحد سیارات تمرکز دارد. مجموعه پیشتازان فضا Star Trek موفق‌ترین مجموعه تلویزیونی تمام دوران‌هاست که ابتدا در سال 1966 پخش شد و تا امروز تعداد زیادی فیلم، سریال، انیمیشن و محصولات چندرسانه‌ای مرتبط با آن منتشر شده است.

برای کارگردانی فیلم بخش 31، از اولاتوند اوسونسانمی Olatunde Osunsanmi استفاده شد. او کارگردانی چندین اپیزود از آخرین سریال پیشتازان فضا یعنی کشف Discovery را نیز به عهده داشت.

ستاره و نقش اول این فیلم میشل یئو Michelle Yeoh هنرپیشه برنده اسکار چینی است. او در این فیلم در نقش شخصیت امپراتور فیلیپا جورجیو بازی می‌کند. این شخصیت امپراتور تران Terran Empire است که در قرن 23 ام زندگی می‌کند. این فیلم روایت ورود او به سازمان مخفی فدراسیون و ماموریت‌های اوست.

پیشتازان فضا، ستاره دنیاله‌دار

مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا Star Trek از سال 1966 براساس داستان‌هایی نوشته جین رودنبری از شبکه CBS پخش شد. این سریال با استقبال بی‌نظیری در آمریکا و دیگر کشورهای جهان (از جمله ایران) روبرو شد و این شد آغاز مسیری برای یک فرانشیز پر تماشاگر سینمایی تلویزیونی. این سریال در سال‌های پیش از انقلاب از تلویزیون ملی ایران پخش شد.

تا به امروز 13 فیلم سینمایی، 9 مجموعه تلویزیونی و سه مجموعه انیمیشن براساس دنیای Star Trek ساخته شده است. مجموعه کشف Discovery‌ و مجموعه دنیای عجیب جدید Strange New Worlds مجموعه‌هایی از این سری هستند که هنوز در حال پخشند. همچنین آخرین فیلمی که از پیشتازان فضا به نمایش درآمده است Star Trek Beyond در سال 2016 بود.

فیلیپا جورجیو: مامور مخفی

شخصیت امپراتور فیلیپا جورجیو در سریال کشف معرفی شد. او امپراتور منطقه تران بود و با لقب اعلیحضرت شاهنشاهی، مادر میهن، ارباب ولکان، دومینوس قونوس، رجینا آندور، فیلیپا جورجیو آگوستوس ایاپونیوس سنتاریوس شناخته می‌شد. او زنی است که در اواسط قرن بیست و سوم زندگی کرده و در بخش فرماندهی، افسر فرماندهی است.‌

شخصیت جورجیو در اوایل سریال کشف، کشته شد ولی در ادامه سریال و در واقعیتی جایگزین به عنوان امپراتور تران بازگشت. در ادامه داستان او قدرت را از دست داد و به عنوان صاحب یک کاباره مشغول به کار شد. در انتهای سریال نشانه‌هایی از پیوستن او به بخش 31 به تصویر کشیده شد.

به دلیل استقبال از شخصیت او در سریال و همچنینی موفقیت اسکاری یئو، تهیه کنندگان تصمیم گرفتند سریالی براساس شخصیت او تولید کنند ولی پس از مدتی اعلام شد که یک فیلم برای او و بخش 31 برنامه ریزی شده است.

بخش 31 سازمانی مخفی اطلاعاتی مربوط به فدراسیون متحد سیارات است که توسط ایرا استیون برای انجام ماموریت‌های وطن‌پرستانه و خاص برای حفظ صلح و آرامش در فدراسیون سیارات بنا شد.

بازیگری در مدار کیفیت

میشل یئو بازیگر چینی تبار شناخته‌شده که عنوان برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را نیز در جیب دارد، همیشه کیفیت بازیگری خوبی از خود نشان داده است. یئو 61 ساله با ایفای نقش در یکسری فیلم‌های رزمی هنگ کنگی وارد سینما شد.

حضور در فیلم‌های هالیوودی جیمز باند فردا هرگز نمی‌میرد (1997) و فیلم تحسین شده رزمی ببر خیزان، اژدهای پنهان (2000) نام او را به عنوان بازیگری با کیفیت که دارای توانایی‌های رزمی نیز هست بر سر زبان‌ها انداخت.

یئو پس از این در تعداد زیادی از فیلم‌های هالیوودی و چینی نظیر خاطرات یک گیشا (2005)، حکمرانی ظالمان (2010)، پاندای کونگ‌فوکار 2 (2011) و بانو (2011) در نقش آنگ سان سوچی رهبر ازادیخواه بعدها بدنام شده میانمار بازی کرد.

اوج دوران موفقیت او در سینما جایی بود که برای فیلم علمی تخیلی همه‌چیز همه‌جا به یکباره (2022) برندهٔ جایزهٔ گلدن گلوب و اسکار شد. او همچنین در فیلم ابرقهرمانی مارول با نام شانگ چی و افسانه ده حلقه (2021) نیز در نقش اصلی یعنی نانگ نان بازی کرد.

فیلم علمی تخیلی و ماجراجویی فضایی پیشتازان فضا: بخش 31 Star Trek: Section 31 را چطور آنلاین تماشا کنیم؟

این فیلم علمی تخیلی پر حادثه و هیجان پس از اکران برای تماشای آنلاین علاقه‌مندان به سینما توسط VOD پلانو با دوبله فارسی و بالاترین کیفیت در دسترس قرار خواهد گرفت.

فیلم‌های مرتبط با پیشتازان فضا

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟