در فیلم تبدیل شوندگان 7، ترورکان‌ها به رهبری اسکورج بی‌رحم قصد حمله به زمین را دارند. ماکسیمال‌ها، هیولاهای تبدیل شونده نزد ماکسیموس پرایم و افرادش می‌آیند تا با اتحاد با هم، از فاجعه بزرگ جلوگیری کنند. تبدیل شوندگان : ظهور جانوران را میتوانید در سایت پلانو ببینید. پس از انتشار نسخه با کیفیت فیلم ترنسفورمز 7 میتوانید آن را به صورت رایگان در سایت پلانو ببینید. این فیلم دوبله فارسی فیلم Transformers: Rise of the Beasts‌ است.

فیلم تبدیل‌شوندگان 7؛ هفتمین دنباله از سری محبوب

فیلم تبدیل‌شوندگان 7 یا همان فیلم تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts هفتمین عنوان از مجموعه فیلم‌های آمریکایی علمی – تخیلی و اکشن تبدیل‌شوندگان است که توسط کمپانی پارامونت در بهار سال 2023 اکران خواهد شد.

ترانسفورمز 7 که دنباله‌ای بر فیلم بامبل بی 2018 محسوب می‌شود توسط استیون کیپل جونیور و براساس فیلمنامه‌ای از جوبی هارولد، دارنل متایر و جاش پیترز کارگردانی شده است. کل این مجموعه بر پایه شخصیت‌های اتومبیل/ ربات ساخته شرکت اسباب‌بازی‌سازی‌ هاسبرو ساخته شده است.

در تبدیل‌شوندگان 7 آنتونی راموس (نوح)، دومینیک فیشبک (النا)، لورا لارن ولز (مادر نوح) در نقش شخصیت‌های انسان و پیتر کولن (اوپتیموس پرایم)، میشل یو (ایرازور)، ران پرلمن (اوپتیموس پریمال)، پیتر دینکلیج (اسکورج) و یت داویدسون (میراژ) صداپیشگان شخصیت‌های تبدیل شونده‌اند.

هیولاهای تبدیل‌شونده برای نجات زمین در ترانسفورمز 7

دهه 90 میلادی و چند سال پس از اتفاقات فیلم بامبل بی (2018)، نوح خبره الکترونیک با میراژ یک تبدیل‌شونده جاسوس هالوگرامی و النا محقق باستان‌شناسی با آرسی یک تبدیل‌شونده کماندو موتورسیکلتی آشنا می‌شوند. این دو در جریان ماجراهایی برابر اپتیموس پرایمال یک گوریل تبدیل‌شونده قرار می‌گیرند. وقتی اپتیموس پرایم برای مبارزه سر می‌رسد، پرایمال خود را معرفی کرده می‌گوید که او و دوستان دیگر تبدیل‌شونده‌اش از دسته ماکسیمال‌ها هستند و برای متحدشدن با اتوبات‌‌ها در برابر دشمنی شرور آماده‌اند.

دشمن مشترک آن‌ها ترورکان‌ها هستند به رهبری اسکورج، یک اتوبات جایزه‌بگیر خشن و بی‌رحم که با پردیکان‌ها (دشمن ماکسیمال‌ها) متحد شده برای حمله به زمین برنامه دارند. اتوبات‌ها و ماکسیمال‌ها باید برای جلوگیری از نابودی زمین همه توان خود را به کار بگیرند. فیلم تبدیل شوندگان 7 روایت این کشمکش و ماجرا است.

تبدیل شونده‌ها، اسباب‌بازی‌هایی با دنیایی پیچیده

شرکت اسباب‌بازی سازی آمریکایی هاسبرو در دهه 80 میلادی با همکاری شرکت اسباب‌بازی‌سازی ژاپنی تاکارا مجموعه اسباب‌بازی تبدیل‌شوندگان را وارد بازار کرد. این مجموعه شامل اتومبیل‌هایی بودند که به ربات تبدیل می‌شدند. بلافاصله پس از استقبال از این مجموعه، دنیای تبدیل‌شوندگان با انیمیشن، سریال و کتاب‌های مصور توسعه و گسترش پیدا کرد.

هیولاهای تبدیل‌شونده، اعضای جدید دنیای تبدیل‌شوندگان هفت

پس از چند سال از تولد مجموعه، شرکت هاسبرو گونه تازه‌ای از تبدیل‌شوندگان را معرفی کرد. هیولاهای تبدیل‌شونده که در حقیقت از نوادگان اتوبات‌ها بودند. اتوبات‌ها در یک به روزرسانی بزرگ به ربات/ هیولا تبدیل شده بودند. این ربات‌ها می‌توانستند به حیوانات عظیم‌الجثه نظیر گوریل، عقاب یا یوزپلنگ تبدیل شوند. هیولاهای تبدیل شونده در دو گروه ماکسیمال‌ها (نوادگان اتوبات‌ها) و پریداکون‌ها (نوادگان دیسپشن‌ها) قرار می‌گرفتند.

ورود تبدیل‌شوندگان به سینما

با پیشرفت تکنولوژی رایانه در سینما، در سال 2007 کمپانی دریم ورکز به سراغ ساخت لایو اکشن از این مجموعه از این دنیا رفت، بعد از تولید دو فیلم، این کمپانی پارامونت بود که مالکیت مجموعه را بدست آورد و این فرنچایز پرفروش را ادامه داد.‌

مایکل بی کارگردان اکشن ساز کاربلد هالیوود برای کارگردانی اولین قسمت از مجموعه انتخاب شد و تا سال 2017 پنج قسمت از سری اول آن را کارگردانی کرد. او سپس از پشت صندلی کارگردانی کنار رفت و به عنوان تهیه‌کننده اجرایی تولید سری دوم مجموعه که پیش درآمدی بر پنج فیلم اول بود را آغاز کرد.

بامبل بی اولین قسمت از پیش درآمد مجموعه در 2018 اکران شد و در همان سال اعلام شد که دنیای تبدیل‌شوندگان با تغییرات جدید و جذابی ادامه خواهد یافت.‌

پرفروش ولی کم‌فروغ

مایکل بی یک تکنسین کاربلد سینما است. او ابزار سینما را به خوبی می‌شناسد و متخصص تولید فیلم‌های پرخرج، بزرگ و اصطلاحأ بلاک باستر است. فیلم‌های او ظاهر و روند بسیار جذاب و پرکششی دارند و در اجرا اکشن سطح بالایی ارایه می‌کنند ولی معمولأ عمقی نداشته و تامل‌برانگیز و ماندگار نیستند.

مجموعه تبدیل‌شوندگان هم چنین شرایطی داشت. جلوه‌های ویژه بسیار با کیفیت و فیلمبرداری و تولید لایو اکشن با واقع‌نمایی بالا باعث شد که طرفداران دنیای تبدیل‌شوندگان از فیلم‌های ساخته شده توسط او رضایت داشته باشند. فروش چند میلیاردی این مجموعه نشانه موفقیت او در گیشه است.‌

منتقدان اما همیشه نگاه ضد و نقیضی به این مجموعه داشتند و معمولا توجه خاصی به آنها نشان ندادند. پنج فیلم اول همیشه کمتر از 50 درصد نظرات منتقدان را به دست آوردند و از نظر ارزش گذاری ستاره اقبالی در آسمانشان دیده نمی‌شد.

پس از حرکت هوشمندانه استودیو در افزودن خونی تازه به مجموعه، بامبل بی با کارگردانی تراویس نایت ساخته شد. با اینکه این فیلم به نسبت فیلم های قبلی فروش کمتری داشت ولی نظر منتقدان را به خود جلب کرد و امید برای در اختیار داشتنی اکشنی ماندگار از این مجموعه را در دل‌ها ایجاد کرد.

ریسک کمپانی در استفاده از عوامل کم تجربه برای ساخت فیلم Transformers: Rise of the Beasts

پارامونت در بامبل بی از نویسنده فیلمنامه و کارگردانی کم تجربه استفاده کرد. این نام‌های تازه علی‌رغم تجربه کم، توانستند گلیم مجموعه را در دوران تازه از آب بیرون بکشند و موفق شوند ستاره رو به افول را دوباره روشن کنند. این بار و در تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران هم تهیه‌کنندگان به تیم تازه‌ای اعتماد کردند.‌

استیون کیپل جونیور Steven Caple Jr. به عنوان کارگردان، با وجود ساخت چند فیلم کوتاه و سریال تنها کرید دو Credd II را به عنوان اثری شاخص در کارنامه دارد.

جوبی هارولد Joby Harold نویسنده اصلی فیلمنامه، با سابقه تهیه‌کنندگی چند فیلم و سریال، فیلم شاه آرتور: افسانه شمشیر 2017 از فیلم‌های مهجور و کم‌مخاطب گای ریچی را نوشته است.او همچنین نویسندگی چند قسمت از سریال اوبی وان کنوبی از مجموعه های دنباله ای دنیای جنگ ستارگان را در کارنامه دارد.

.طرفداران اکثرا کم‌سن و سال این مجموعه علمی تخیلی و شخصیت‌های مبارز و خستگی‌ناپذیر منتظر دیدن نتیجه کار هستند.

فیلم تبدیل شوندگان 7 و چند نکته جالب

 • زمانی که سازندگان فیلم تبدیل شوندگان 7 در پرو مشغول به کار بودند یکی از کودکان این کشور نقاشی های خود را به کارگردان اثر یعنی استیون کپل جونیور نشان داد. موضوع همه این نقاشی ها کاراکترهای ترانسفورمرز بودند. در جواب، کارگردان این کودک را به اولین نمایش فیلم دعوت کرد و هزینه بازسازی سقف مدرسه او را بر عهده گرفت.
 • ترانسفورمرز 7 اولین قسمت از سه گانه ای است که برای ادامه این مجموعه قرار است ساخته شود.
 • جورج کو مسن ترین صداپیشه مجموعه تبدیل شوندگان در فیلم سال 2011 است که آن زمان 82 ساله بود. حالا پیتر کالن 81 ساله دومین صداپیشه مسن تاریخ این سری از فیلمها است که در فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 صداپیشگی انجام داده است.
 • در فیلم، النا مقاله‌ای میخواند که موضوعش آثار باستانی است. نویسندگان مقاله هم تاکارا و تامی هستند. این دو نام به دو شرکت اسباب بازی اشاره میکند که در سال 2005 ادغام شدند و ترانسفومرز را در ژاپن طراحی و تولید کردند
 • تبدیل شوندگان 7 اولین فیلم این مجموعه است که هیچ Decepticons ندارد. در عوض شرورها همه تروریست هستند.
 • اولین تریلر فیلم بیش از 238 میلیون بار در 24 ساعت دیده شد

فیلم تراسنفورمز 7 را چگونه آنلاین تماشا کنیم؟

فیلم اکشن و علمی تخیلی جذاب تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts را به محض انتشار نسخه با کیفیت، به صورت آنلاین از رسانه پلانو با کیفیت HD و دوبله فارسی اختصاصی تماشا کنید. با پلانو همراه باشید و از تماشای آنلاین فیلم لذت ببرید. تبدیل شوندگان 7 در ژانر اکشن ماجراجویی و علمی تخیلی پس از انتشار نسخه با کیفیت در سایت پلانو در دسترس شما است.

 • ژانر فیلم چیست؟
 • فیلم در ژانر اکشن و علمی تخیلی قرار می‌گیرد.

 • کشور سازنده فیلم کدام است؟
 • فیلم تولید کشور آمریکا است.

 • کدام بازیگران معروف در فیلم حضور دارند؟
 • پیتر دینکلیج، میشل یو و ران پرلمن از صداپیشگان معروف آن هستند.

 • کارگردان فیلم چه کسی است؟
 • استیون کیپل جونیور فیلم را کراگردانی کرده است.

 • فیلم های معروف دیگر کارگردان چیست؟
 • کرید 2 معروف ترین فیلم او است.

 • کدام شرکت فیلم را پخش می کند؟
 • صاحب امتیاز و حق پخش جهانی برای کمپانی پارامونت است.

 • محل فیلمبرداری کجاست؟
 • این فیلم در نیویورک و پرو فیلمبرداری شد.

 • آیا فیلم قسمتهای دیگری هم دارد؟
 • این فیلم 6 قسمت قبلی و دست کم یک قسمت عنوان دنباله در برنامه دارد.

  فیلم‌های مرتبط با تبدیل شوندگان 7

  دیدگاه‌ها
  دریافت اعلان notif

  مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟