زن جوانی به نام «سیرا» با بازی «لیندزی لوهان» که به تازگی ارثیه ای به او رسیده است به همراه نامزدش به ارتفاعات برف گیر می رود تا در آنجا اسکی کند‌اما از بد ماجرا در ارتفاعات طوفان آغاز می شود و این زوج در برف ها سقوط می کنند. فیلم عاشقی در کریسمس روایت همین داستان است. برای تماشای فیلم عاشقی در کریسمس به صورت آنلاین و رایگان میتوانید از سایت پلانو استفاده کنید و دانلود فیلم هم به صورت رایگان در اپ پلانو در دسترس شما است.

فیلم «عاشقی در کریسمس» با بازگشت «لیندزی لوهان»

فیلم «عاشقی در کریسمس» با عنوان اصلی «Falling For Christmas» که به «عاشقی برای کریسمس» نیز ترجمه شده است، درامی در ژانر عاشقانه و کمدی است که زندگی زنی را روایت می کند که به تازگی ارثی به او رسیده است و به همین دلیل همراه نامزدش به کوهستان می رود اما در آنجا گرفتار طوفان می شوند و در برف سقوط می کنند. وقتی به هوش می آید خودش را تک و تنها در خانه ی مهمان خانه داری می یابد در حالی که هیچ خاطره ای در ذهنش نمانده است.

«جین دامیان» کارگران این فیلم است و از زنان شناخته شده ی کارگردان در هالیوود است و ید طولایی در ساخت فیلم های مناسبتی از جمله ساختن فیلم هایی درباره ی کریسمس دارد. در کارنامه ی هنری او آثاری همچون «کریسمس والتز» و «هیاهو بر سر هیچ» وجود دیده می شود که مضمون آنها نیز جشن کریسمس است. او همچنین دستی در فیلمنامه نویسی دارد.

در این فیلم 90 دقیقه ای بازیگرانی همچون «لیندزی لوهان»، «چور اور استریت»، «جورج یانگ» و «جک واگنر» ایفای نقش می کنند. فیلم «عاشقی در کریسمس» محصولی آمریکایی است که از طریق شبکه ی نتفلیکس در نوامبر 2022 به نمایش در آمده است و بازخوردهای مثبتی دریافت کرده است. در ادامه با پلانو همراه باشید و علاوه بر تماشای آنلاین فیلم با این متن همراه باشید و درباره فیلم بیشتر بدانید.

نگاهی کوتاه به فیلم «عاشقی در کریسمس»

در این فیلم شاهد آن هستیم که زن جوانی به نام «سیرا» با بازی «لیندزی لوهان» که به تازگی ارثیه ای به او رسیده است به همراه نامزدش به ارتفاعات برف گیر می رود تا در آنجا اسکی کند اما از بد ماجرا در ارتفاعات طوفان آغاز می شود و این زوج در برف ها سقوط می کنند. «سیرا» وقتی چشم باز می کند خودش را در مهمانخانه ای تک و تنها می بیند. او در حین سقوط دچار فرمواشی شده است و دیگر چیزی را به یاد نمی آورد.

مهمانخانه دار که مرد جوانی است به همراه دخترش در آنجا زندگی می کنند. مرد مهمانخانه دار یکسالی است که همسرش را از دست داده است و به تنهایی در کنار دخترش زندگی می کند و با گذشت زمان بین دختر و «سیرا» رابطه ای شکل می گیرد و پدر دختر نیز به این زن تازه وارد علاقه مند می شود.

نکته جالب درباره ی نام شخصیت اصلی داستان است که «سیرا» نام دارد و این کلمه در زبان اسپانیایی به معنای «کوهستان» است. به طور ضمنی، شاید این نام تداعی گر سرنوشت او در کوهستان باشد.

بازگشت «لیندزی لوهان» پس از یک دهه

از نکات جالب توجه این فیلم می توان به حضور «لیندزی لوهان» در نقش بازیگر اصلی فیلم اشاره کرد. او که از سال 2006 به دلیل برخی حاشیه های بازیگری به حاشیه رانده شده بود، در این فیلم پس از تقریبا یک دهه بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر از شش سالگی در هالیوود به روی صحنه رفته است و در فیلم های مختلفی حضور داشته است.

فیلمی مناسب ایام کریسمس

سازندگان و دست اندرکاران سینما به خوبی واقفند که عنصر اصلی صنعت سینما سرگرمی برای تماشاگران است و به همین دلیل باید به سلیقه های مختلف احترام گذاشت.

این امر موجب می شود تا در کنار ساخت فیلم های پر هزینه و استفاده از بازیگران گران قیمت و کسب جوایز بین المللی به فکر سرگرم کردن مخاطبان خود باشند و از این رو ساخت فیلم های مناسبتی نیز در دستور کار آنها قرار دارد تا در مناسبت های خاص تماشاگران خود را سرگرم کنند.

بالاخره در بحبوحه ی ایام کریسمس خانواده ها در کنار هم جمع می شوند و یکی از تفریح های سالم در جمع های خانوادگی تماشای فیلم هایی این چنینی است تا چند ساعتی را در کنار خانواده بگذرانند و خاطرات گذشته را تجدید کنند.

«عاشقی در کریسمس» را چطور ببینیم؟

این فیلم کمدی و عاشقانه را می توانید در رسانه پلانو به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. پلانو به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم های محبوبتان را تماشا کنید.

درباره فیلمهای سایت پلانو

پلانو سینمای خانگی شما است که سانس فیلم و خود فیلم را شما انتخاب میکنید. برای سلایق مختلف در ژانرهای مختلف سینمایی هم محصولات متنوعی وجود دارد. از فیلمی مثل عاشقی در کریسمس گرفته تا فیلمهای متفاوتی مانند فیلم آکوامن و پادشاهی گم شده. با ما همراه باشید و از تماشای آنلاین فیلم لذت ببرید.

فیلم‌های مرتبط با عاشقی در کریسمس

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟