در سرزمین های گمشده داستان ماجراجویی یک جادوگر و یک جنگجو را روایت میکندو این دو بنا به خواست یک ملکه در سرزمینهای گمشده به دنبال فردی میگردند که لایق دوست داشته شدن است. In The Lost Lands را میتوانید در سایت پلانو پس از انتشار نسخه با کیفیت ببینید. همراه با پلانو از تماشای آنلاین فیلمهای روز سینمای دنیا لذت ببرید.

در سرزمین های گمشده؛ فیلمی از جهان جرج آر آر مارتین

جرج آر آر مارتین را با کارهایی مثل نغمه آتش و یخ میشناسیم، اثری که سریال محبوب بازی تاج و تخت بر اساس آن ساخته شده. او برای نوشتن کارهایش زمان زیادی را صرف میکند و بین اپیزودهای مختلف هم فاصله می‌اندازد، با این همه او خالق آثار متنوعی است که در میان آنها به نام «در سرزمین های گمشده» هم بر میخوریم. این داستان از آثار اولیه این نویسنده مشهور به حساب می‌آید و اثر بلندی هم نیست.

ابتدا قرار بود« In The Lost Lands» همزمان با فصل پنجم بازی تاج و تخت به پرده سینما راه پیدا کند ولی این اتفاق به تاخیر افتاد تا سال 2024 که بنا است اقتباس سینمایی این داستان با کارگردانی پاول دبلیو اس اندرسون اکران شود.

در سرزمینهای گم شده در قامت یک داستان یک جادوگر و یک جنگجو را روایت می‌کند. جادوگری که قدرت جادوی بی پایان را به کسی که بتواند بهایش را پرداخت کند، پیشنهاد میدهد. در میانه‌ ارتباط این جادوگر با آرزومندان این قدرت جادویی پای یک جنگجو هم به داستان باز میشود.

‌کارگردان و ستارگان فیلم

‌پل دبلیو اس اندرسون کارگردان فیلم در سرزمین های گمشده است؛ کارگردانی که او را بیشتر به خاطر فیلمهای اقتباسی از بازیهای ویدیویی میشناسیم. احتمالا آشناترین این فیلمها فیلم Resident Evil است.

احتمالا در مورد برداشت اندرسون از آثار مارتین پیشبینی دقیقی نتوان انجام داد. عمده آثار او در گذشته غافلگیر کننده بوده اند و نقدهای متفاوتی دریافت کرده اند.

میلا جوویچ همسر اندرسون مثل همیشه نقش اول فیلم را بازی کرده است و طبیعتا نقش آلیس گری به او رسیده. Dave Bautista نقش مهم دیگر فیلم، جنگجویی به نام بویس را بازی می کند. احتمالا باید منتظر یک جان اسنوی آرامتر در فیلم باشیم.

زمان اکران فیلم

13 اکتبر 2023 ( 21 مهر 1402) تاریخی است که مطابق برنامه ریزیها و جدول اکران، برای پخش فیلم اعلام شده بود. در سرزمین های گمشده را میتوانید پس از انتشار نسخه با کیفیت در سایت پلانو ببینید.

به روزرسانی:

طبق اخبار این تاریخ با تعویق روبرو شده است و تاریخ انتشار فیلم بعدتر اعلام خواهد شد.

فیلم‌های مرتبط با در سرزمین های گمشده

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟