انیمیشن «دختر ترسناک» (Scarygirl) توسط کمپانی مدمن Madman استرالیا‌ در یازده اکتبر 2023، 19 مهر منتشر شده است. روایت این کارتون در مورد دختری با نقص‌های جسمانی‌ست که سعی دارد سرزمینش را از شر تاریکی برهاند و همزمان برای نجات پدر ناپدید‌شده‌اش به شهر نور سفر کند. شما می‌توانید در کنار کودکتان برای تماشای آنلاین انیمیشن رازآلود و ماجراجویانه « دختر ترسناک » به رسانه پلانو مراجعه کنید. این VOD انیمیشن را با کیفیت HD‌ و دوبله فارسی‌ در اختیار شما قرار خواهد داده است.

انیمیشن دختر ترسناک؛ راز شهر نور

انیمیشن «دختر ترسناک» Scarygirl محصول کشور استرالیا در 2023 است. کارگردانان آن ریچارد کاسو Ricard Cussó و تانیا وینسنت Tania Vincent هستند و تیم فیلمنامه‌نویسی کریگ بهنا، مت اوریت و ناتان جورویشز آن را نگاشته‌اند. این اثر در ژانر ماجراجویی، رازآلود و علمی تخیلی است. این انیمیشن‌ توسط کمپانی مستقل صنعت سرگرمی استرالیا، مدمن انترتینمنت Madman Entertainment در تاریخ یازده اکتبر 2023، 19 مهر منتشر شده است.

جیلیان گوین (آرکی)، آنا تورو (نگهدارنده)، سم نیل (دکتر میبی)، لیو هیوسون (باگ آی)، راب کالینز (بلیستر) و رمی هی (بانیگورو) از صداپیشگان این فیلم هستند.

انیمیشن دختر ترسناک ساخت 2023

وقتی آرکی برای نجات پدرش به شهر نور می‌رود

آرکی یک دختر 12 ساله‌ی عجیب است که به فرزندخواندگی گرفته شده. او از یک چشم نابیناست و چشم‌بند دارد و بجای یکی از دستانش، دست مصنوعی فلزی نصب است که انتهایش قلاب دارد. دهانش نیز چنان گشاد است که از دو طرف دوخته است. او در شبه جزیره‌ای دوردست که هر آن ممکن است نورش را از دست دهد، با پدرخوانده‌ی بیش از حد کنترل‌گر و محافظه‌کارش به نام تاول که هشت‌پایی غول‌پیکر به رنگ آبی ست زندگی می‌کند.‌

روزی صدای انفجاری در میان درختان طنین‌انداز شده و تاول ناپدید می‌شود. آرکی حالا باید بر ترس‌های خود غلبه کند و به سفری حماسی به شهر نور برود تا پدرش را نجات دهد و روشنایی را به سرزمینش باز گرداند. او مجموعه‌ای از موجودات را برای اتحاد فرا می‌خواند تا در این جستجوی پر هیجان و پر مخاطره به او کمک کنند.

آرکی شجاع و صداپیشه‌اش

جیلیان گوین، صداپیشه‌ی نقش آرکی است. او که اصالت ویتنامی دارد، در 14 سالگی از مالزی به استرالیا مهاجرت کرد و از آنجا به سینما راه یافت. او صدا پیشه‌ی دخترکی‌ست که دارای نواقص جسمانی ست و در سفر ماجراجویانه به شهر نور، متوجه گذشته‌ی تاریکش می‌شود اما درمی‌یابد قدرت واقعی او در خویشتن ناقص اما منحصر به فرد و بی‌بدیل او نهفته است. حالا او به جای جنگیدن با آنچه که هست، خود را می‌پذیرد و با اعتماد به نفس و شجاعت به مبارزه با ریشه‌های تاریکی برمی‌خیزد.

یک انیمیشن ماجراجویانه استرالیایی

این فیلم از سبک انیمیشن سه بعد کامپیوتری بهره گرفته تا خالق فضای رویایی و رنگارنگ بی‌بدیلی باشد. همه‌چیز در سرزمینی که قهرمان قصه در آن زندگی می‌کند متفاوت است. حتی گیاهان و آسمان شکل دیگری دارد. خلاقیت فیلمساز در به تصویر کشیدن چنین اتمسفری، با موجودات عجیب و غریب، به جذابیت بصری فیلم افزوده است. روایت فیلم در مورد دختری‌ست که تصور می‌کند زشت است اما در نهایت، تبدیل به شخصیتی موثر و قهرمان خواهد شد و دنیایش را از شر تاریکی نجات خواهد داد. پیام فیلم در همینجاست. این‌که نباید بگذاریم نقص‌هایمان ما را به انزوا بکشاند بلکه از آن برای محک زدن توامندی‌هایمان بهره ببریم. تماشای این انیمیشن می‌تواند در کودکان حس خوبی همچون دوست‌داشتن خود را ایجاد کند.

انیمیشن دختر ترسناک را چطور ببینیم؟

نسخه با کیفیت این انیمیشن هم اکنون در سایت پلانو در دسترس شما است. پلانو سینمای اختصاصی و خانوادگی شما است برای دسترسی به فیلمها و انیمیشن های روز سینمای جهان. طرفدار کارتونی مااند دختر ترسناک باشید یا انتخابتان تماشای فیلم قاتلان ماه کامل باشد، میتوانید روی پلانو حساب کنید.

فیلم‌های مرتبط با دختر ترسناک

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟