سگهای نگهبان: فیلم بزرگ

PAW Patrol: The Mighty Movie 2023
6.0/10
3 مناسب برای بالاتر از 12 سال

انیمیشن سگهای نگهبان: فیلم بزرگ (PAW Patrol: The Mighty Movie) ساخت 2023 در ژانر اکشن و ماجراجویی ماجرای ‌شهاب سنگی جادویی است در شهر سقوط می‌کند و به توله سگ‌های نگهبان نیروهای فوق‌العاده‌ای می‌بخشد و آنها را به سگ‌هایی بزرگ تبدیل می‌کند. این انیمیشن محصول مشترک نیکلودئون و پارامونت است و در جشنواره‌هایی مثل Heartland Films هم برنده جایزه شده است.

انیمیشن سگهای نگهبان: فیلم بزرگ؛ جادوی یک شهاب سنگ

انیمیشن سگهای نگهبان: فیلم بزرگ‌ محصول کشور کانادا و آمریکا و تولید مشترک کمپانی نیکلودئون، پارامونت پیکچرز - تصاویر پارامونت و استودیو سرگرمی اسپین مستر است.

سابقه انیمیشن سگ‌های نگهبان PAW Patrol

سابقه این انیمیشن به مجموعه تلویزیونی کودکانه‌ای با همین نام در کشور کانادا برمی گردد که توسط کیث چاپمن ساخته شد. اثر کیث چاپمن بر روی پسر جوانی به نام رایدر متمرکز است که گروهی از سگ‌های گشت و نجات با نام گشت پنجه‌ای تحت فرمان او هستند. آنها در مأموریت‌ها برای محافظت از شهر ساحلی خلیج پرماجرا همکاری می‌کنند. این مجموعه نخست در سال 2013 اکران شد و ادامه پیدا کرد و فصل‌های مختلفی برای آن ساخته شد. در سال 2021 کال برانکر فیلم بلند آن را ساخت که کار موفقی بود و نقدهای مثبتی از سوی منتقدان در پی داشت. او توانست فروش خوب 92 میلیارد دلاری در سراسر جهان داشته باشد و همین انگیزه ادامه و توسعه کار بود.

کارگردان انیمیشن PAW Patrol: The Mighty Movie‌ به همراه باب بارلن و شان موریس فیلمنامه جدیدی نوشت و نسخه سال 2023 را ساخت. این اثر نخستین بار در فرش قرمز میدان لستر لندن به نمایش درآمد.

انیمیشن سگهای نگهبان محصول پارامونت و نیکلودئون

ماجرای انیمیشن سگهای نگهبان

این انیمیشن پرهیجان و ماجراجویانه داستان شهاب سنگی جادویی است که در شهر سقوط می‌کند و به توله سگ‌های نگهبان نیروهای فوق‌العاده‌ای می‌بخشد و آنها را به سگ‌هایی بزرگ تبدیل می‌کند. آنها باید مقابل شرورها بایستند.

کال برانکر Cal Brunker کیست؟

برانکر نویسنده، بازیگر و کارگردانی جوان کانادایی است که 44 سال بیشتر ندارد اما با همین سن و سال کارنامه درخشانی برای مشارکت در‌ تولید انیمیشن دارد. در انیمیشن‌های پرطرفدار و محبوب و پرسر و صدای هورتون صدایی می‌شنود، عصر یخبندان و مینیون‌ها همکاری داشته است اما اثری موفق که کارگردانی کرده است فرار از سیاره زمین Escape from Planet Earth است که کاری سترگ است. او انیماتور و نویسنده‌ای بسیار حرفه‌ای است که آثارش به شدت مورد توجه تماشاگران قرار گرفته است.

صداپیشگان این انیمیشن، مکینا گریس، تراجی پی. هنسون، مارسای مارتین، کریستین کانوری، کیم کارداشیان، کریس راک و جیمز مارسدن هستند.

انیمیشن سگهای نگهبان: فیلم بزرگ PAW Patrol: The Mighty Movie را چگونه ببینیم؟

این انیمیشن ماجراجویانه جذاب و پر تحرک را می‌توانید از از پلتفرم پلانو همراه بچه‌ها با کیفیت عالی ببینید و‌ از تماشای آنلاین آن لذت ببرید. این انیمیشن به‌خصوص برای بچه‌ها بسیار دیدنی است و می‌تواند آنها را برای کارهای بزرگ آماده کند‌

فیلم‌های مرتبط با سگهای نگهبان: فیلم بزرگ

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟