فیلم صدای آزادی روایت تلاشهای تیم بالارد (مامور سابق دولت) در راستای نجات کودکانی است که گرفتار قاچاقچیان جنسی میشود. تیم بالارد را در فیلم Sound of Freedom جیم کاویزل بازی میکند. همراه با پلانو از تماشای آنلاین فیلم یا دانلود فیلم صدای ازادی لذت ببرید.

فیلم صدای آزادی؛ فرزند داشته باشید یا نه دیدن این فیلم را از دست ندهید

فیلم صدای آزادی روایتی است بر اساس داستانی واقعی که در آن تیم بالارد، مامور سابق دولت، مامور تمام تلاش خود را در راستای یک هدف متمرکز کرد و آن هدف چیزی نبود جز نجات کودکان از دست مافیای قاچاقیانی که کودکان را در خدمت اهداف و بهره کشی‌های جنسی مورد سو استفاده قرار میدادند. این تبهکاران کلمبیایی داستانهای تراژیک بسیاری را رقم زدند که در آنها کودکان در کمال معصومیت درگیر مشکلات فاجعه باری میشدند.

فیلم صدای آزادی 2023

‌‌کارگردانی و عوامل فیلم صدای آزادی

الخاندرو مونته ورده کارگردانی فیلم Sound of Freedom را میتوانیم با فیلمهایی مثل Little Boy ساخت 2015 و فیلم Bella در سال 2006 به یاد بیاوریم. این یادآوری احتمالا برای اکثر سینما دوستان آمیزه‌ای از تحسین کار است. او در گذشته نشان داده است که می‌تواند در هر ژانری که لازم است روایت خود را استادانه بسازد. الخاندرو برنده جوایز جشنواره‌های بین المللی مانند جشنواره نیویورک و تورنتو هم بوده است و نشان داده علاوه بر گیشه راه جلب نظر منتقدان را هم بلد است.

این کارگردان مکزیکی علاوه بر کارگردانی فیلم صدای آزادی در کنار راد بار فیلمنامه را هم نوشته است. فیلمنامه‌ای که قرار است سه کار سخت را مقدمه‎چینی کند و در سه ژانر اکشن، بیوگرافی و درام راوی تلاشهای تیم بالارد باشد که نقش او را جیم کاویزل بازی خواهد کرد. از دیگر بازیگران فیلم میتوان به نامهایی مثل میرا سورینو و بیل کمپ اشاره کرد

نقش تیم بالارد در ساخت فیلم Sound of Freedom

تیم بالارد که اساسا فیلم صدای آزادی بر محور زندگی او ساخته شده است در روند ساخت فیلم هم نقش داشت. او بر خلاف نظر تهیه کننده فیلم یعنی لوکاس بنکن، معتقد بود نقش او را باید جیم کاویزل بازی کند و این اتفاق هم افتاد.

در جایی دیگر تیم بالارد معقتد بود باید سکانسی از فیلم که در آن یکی از کودکان نجات یافته گردنبندش را به او میدهد حذف شود چرا که بینندگان آن را باور نخواهند کرد.

اکران با 5 سال تاخیر

فیلم صدای آزادی در سال 2018 ساخته شد و آماده پخش بود ولی زمان زیادی طول کشید تا توزیع شود. مهمترین علت این تاخیر هم وسواس سازندگان فیلم بود که با برخی از سیاست های کمپانی های بزرگ هم نظر نبودند. یکی از این کمپانی ها نتفلیکس بود. دست آخر کمپانی Angel Studios عهده دار این امر شد.

3 نکته جالب در مورد فیلم صدای آزادی

  • جیم کاویزل معتقد است بعد از فیلم مصائب مسیح، کاراکترش در فیلم Sound of Freedom مهمترین نقشی است که بازی کرده.
  • مل گیبسون از کسانی بود که تمام قد از این فیلم حمایت کرد
  • اگر دیزنی بخش تلویزونی و فیلمسازی «فاکس قرن بیستم» را نخرید بود، فاکس احتمالا توزیع کننده فیلم صدای آزادی میشد.

بازخوردهای درخشان فیلم

قابهای فیلم در بسیاری از نقدها مورد تحسین قرار گرفتند. 3 ضلع بازیگری فیلم هم سنگ تمام گذاشته بودند و بسیاری درخشش جیم کاویزل در را در فیلم غیر قابل انکار میدانند. بیل کمپ و میرا سوروینو هم در فیلم بازی درخشانی اراده دادند و خاطره ی تماشای فیلم بدون مرور هنر آنها برای کسی ممکن نیست.

فیلم از حیث محتوا و روایت توانست هم ابعاد درام را رعایت کند هم چاشنی اکشن را به اندازه کافی داشته باشد. بسیاری معتقد بودند چه فرزندی دارید چه ندارید، این فیلم را باید تماشا کنید.

فیلم صدای آزادی را چطور ببینیم؟

فیلم صدای آزادی را میتوانید در پلتفرم VOD پلانو به صورت رایگان و آنلاین تماشا کنید. در اپلیکیشن پلانو هم میتوانید روی ما برای دانلود فیلم صدای آزادی حساب کنید. پلانو سینمای شما است در سانس دلخواه شما. همراه با پلانو از تماشای آنلاین فیلم Sound of Freedom لذت ببرید.

فیلم‌های مرتبط با صدای آزادی

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟