فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home 2021

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

Spider-Man: No Way Home 2021
8.2/10
4 مناسب برای بالاتر از 15 سال

در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست پیتر، چالش سختی در پیش دارد هم باید برای جلوگیری از افشای هویتش با دکتر استرینج ملاقات کند هم باید در مقابله با کاراکترهای شرور ماجرا از مردم محافظت کند. فیلم Spider-Man: No Way Home 2021 را میتوانید در سایت پلانو آنلاین تماشا کنید.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست»؛ لذت تماشای سرگرم‌کننده‌ترین فیلم سال‌های اخیر

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» با عنوان اصلی (Spider-Man: No Way Home)، فیلمی اکشن و ماجراجویانه درباره‌ی شخصیتی است که در این سال‌ها بیشترین میزان محبوبیت در جهان را دارد: مرد عنکبوتی.

در سومین قسمت از این فیلم با لو رفتن هویت اصلی مرد عنکبوتی، پیتر از دکتر استرنج تقاضای کمک می‌کند اما در جریان آزمایش، یکی از طلسم‌ها اشتباه عمل می‌کند و موجوداتی از جهان دیگر وارد زمین می‌شوند.

«جان واتس» کارگردان این اثر است و «تام هالند»، «اندرو گارفیلد»، «توبی مگوایر» و «بندیت کومبرباچ» در آن ایفای نقش می‌کنند.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» محصول سال 2021 آمریکاست که با بودجه ی تقریبی 200 میلون دلار توسط کلمبیا پیکچرز ساخته شد و تاکنون توانست نزدیک به دو میلیارد دلار در سطح جهان فروش داشته باشد.

دوئیت‌های مرد عنکبوتی

در این قسمت از فیلم «مرد عنکبوتی» پیتر دچار چالشی دوگانه است: از سویی او برای مقابله با افشاری هویت واقعی‌اش به دکتر استرنج مراجعه می‌کند و از سوی دیگر باید با شرورانی که از جهانی دیگر آمده‌اند مبارزه کند.

به عبارت دیگر، پیتر باید در کنار خودشناسی و رویارویی با هدفش، در عین حال از دوستان و خانواده خود در برابر هرگونه آسیب احتمالی به حال و آینده آنها نیز محافظت کند. ترکیب این عناصر جذابیت‌های بسیاری را برای مخاطب ایجاد می‌کند.

حرف و حدیث‌های فروان و ثبت رکورد بی‌سابقه‌ی فروش

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» از عجیب‌ترین و پرحاشیه‌ترین فیلم‌های دهه‌ی اخیر بوده است زیرا کمپانی سونی بسیار کوشید تا اطلاعاتی از فیلم به بیرون درز نکند اما انتشار برخی اخبار از بازیگران فیلم سبب شد تا گمانه زنی‌ها در خصوص حضور بازیگران قبلی «مرد عنکبوتی» در قسمت جدید تا ماه‌ها سوژه رسانه‌ها باشد.

پس از حرف و حدیث‌های بسیار بالاخره مشخص شد سونی توانسته است بازیگران پیشین فیلم «مرد عنکبوتی» را مجاب به تکرار نقش‌هایشان در قسمت جدید نماید. تمام این عوامل موجب شد این فیلم رکورد تاریخی در فروش به ثبت برساند ونزدیک 2 میلیارد دلار فروش کند و گیشه‌ها را برای هفته‌ها تسخیر کند. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شرکت سونی محسوب می‌شود.

جلوه‌های تصویری بی‌بدیل در مرد عنکبوتی

این فیلم از منظر جلوه‌های ویژه کاری بی‌بدیل و ستودنی است. همچنین از نظر صحنه‌های اکشن نیز این فلیم در اوج قرار دارد و ازدیاد شخصیت‌های اَبَرقهرمان و شرور این فرصت را در اختیار سازندگان قرار داده تا بهترین عملکرد خود را در رقم‌زدن یک اکشن سرگرم‌کننده نشان دهند.

تمام این عوامل موجب شده فیلم اثری چشم‌نواز باشد که مخاطبان با سلیقه‌های متفاوت را جذب کند و آنها را تا پایان فیلم راضی نگه دارد. شاید به همین دلیل باشد که برخی منتقدان از این قسمت از فیلم با عنوان سرگرم‌کننده‌ترین فیلم سال‌های اخیر یاد کرده‌اند.

وقتی رکورد نقد شکسته می‌شود

فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» فقط رکورد فروش را و گیشه را نشکست بلکه در نقد و نیز رکوردی را ثبت کرد. در سایت مرجع فیلم بیش از شش هزار و صد نظر در صفحه‌ای این فیلم به ثبت رسیده است که رکوردی عظیم محسوب می‌شود و این فیلم را در جایگاه 147 فیلم‌های برتر جهان قرار داده است.

آینده‌ی مرد عنکبوتی

براساس اظهارات مقامات شرکت سونی و برخی عوامل دیگر پیش‌تولید بخش چهارم از مرد عنکبوتی در دست انجام است و به نظر می‌آید پس از رکوردشکنی‌های متعدد سونی بدش نمی‌آید بار دیگر با اثری جدید مخاطبان خود را خوشحال کند.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را چطور ببینیم؟

این فیلم اکشن و هیجان‌برانگیز را می‌توانید در رسانه پلانو به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. پلانو به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم‌های محبوبتان را تماشا کنید. همراه با پلانو از تماشای آنلاین فیلم لذت ببرید.

حرف آخر:

پلانو رسانه اختصاصی شما است تا سینمای شما باشد در هر زمان که اراده کنید. پلانو سبدی متنوع از فیلمها در ژانرهای مختلف را تدارک دیده است. طرفدار فیلمای مانند Spider-Man: No Way Home 2021 باشید یا فیلمی مانند بی مصرفها 4 را بپسندید، پلانو در کنار شما است تا از تماشای آنلاین فیلم لذت ببرید.

فیلم‌های مرتبط با مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

دیدگاه‌ها
دریافت اعلان notif

مـی‌خــواهیــد در جـریـــان به‌روزترین اخبار سینما باشید؟